Firma TREBILIFT je dodává již OD ROKU 1997

A to i do domů, kde nikdy před tím výtah nebyl.
Jsou moderní, spolehlivé a splňují vysoké nároky uživatelů. Ročně realizuje TREBILIFT výtahy po celé ČR.

Společnost TREBILIFT, s.r.o. své bohaté zkušenosti s výrobou, rekonstrukcemi a servisem výtahů proměnila v nabídku velmi kvalitních produktů, na které se jejich uživatelé mohou spolehnout po celé ČR. „Velmi často se na nás obracejí majitelé budov a panelových domů, kde výtah dosud zcela chyběl. Nabízíme jim jedno z nejlepších moderních řešení – naše řešení výtahu bez strojovny, bez jakéhokoliv stavebního zásahu do střechy nebo zdí a stěn domu, úsporu energií řešíme pohony a systémy řízení výtahů, které zaručují efektivní provoz zařízení a snižují příkon pohonů.

8547    8517   8342 1   8342 

Výměny stávajících výtahů.

V takovém případě u výtahů zvyšujeme nosnost a prostor pro cestující v kabině. Systémem řízení dosahuje TREBILIFT maximálního komfortu jízdy s plynulým rozjížděním a zastavováním. „Naše výtahy standardně vybavujeme mluvícím zařízením, ovladače s reliéfním a Braillovým písmem. Zákazník může vybírat z široké škály barev i výbavy interiéru.“

Bezpečnost uživatelů především!

„Do výtahů osazujeme nejnovější technické prvky, jedny z nejkvalitnějších strojů i nejnovější bezpečnostní komponenty. Systém samosjezdu výtahu při výpadku proudu zaručuje, že kabina i bez proudu dojede do stanice, aby ve výtahu nezůstaly osoby uvězněny. Náš dálkový monitoring poruch výtahu umožňuje vyslat na místo servis,“ vyjmenoval jednatel vymoženosti moderních výtahů TREBILIFT.

O jejich kvalitě hovoří za firmu četné reference na www.trebilift.cz, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 568 820 150
 
vestavba vytahu do domu bez vytahu  vestavba vytahu  vestavby vytahu 2 

 

O NÁS

tablo tre 3 2


Soustředíme se na výrobu a následnou montáž výtahů ve stávajících stavbách i v novostavbách. Kromě výroby a montáže provádíme i rekonstrukce a následný servis a revize výtahů.

 

 

Více

 

CERTIFIKACE

nahrada certifikatu2

Naše společnost má zavedený a udržovaný systém řízení kvality
dle ČSN EN ISO 9001:2009 pro oblasti výroba, montáž, servis,
revize a zkoušky výtahů a zdvihacích zařízení již od roku 2004.

 

 

Více

 

OCENĚNÍ

oceneni


Naše společnost je držitelem ocenění na VÝTAHY SERVER


(Český národní informační server pro obor výtahy a zdvihací zařízení)

 

 

Více